مسابقه روزنامه دیواری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در تفت برگزار خواهد شد: اولین دوره مسابقه روزنامه دی... با عنوان : مسابقه روزنامه دیواری به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بخوانید :


به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در تفت برگزار خواهد شد:
اولین دوره مسابقه روزنامه دیواری ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول
اولین دوره مسابقه روزنامه دیواری ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه دوره اول به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب با موضوعات کتابخوانی برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت، "هادی قاسمی" با اعلام این خبر اظهارداشت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید از کودکی و نوجوانی در دانش آموزان نهادینه گردد و اقداماتی از این قبیل کمک شایانی به این امر مهم خواهد نمود.
وی در ادامه ضمن اعلام شرایط حضور دانش آموزان در این مسابقه گفت: این مسابقه در مقطع تحصیلی متوسطه اول و همزمان با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در بین دانش اموزان مدارس و اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در گروه های 2 الی 4 نفره برگزار خواهد شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در ادامه تصریح کرد: دانش اموزان می توانند آثار خود را با موضوعات "کتاب، یارمهربان" ، "کتاب خواندن، توسعه و پیشرفت" به کتابخانه های عمومی شهرستان ارسال نمایند.
وی اظهار داشت: علاقه مندان باید مطالب خود را در مقوای مخصوص با ابعاد 100 در 70 سانتی متر با خط خوش نوشته و سایر اجزاء روزنامه دیواری و استفاده از بریده نشریات، نقاشی و ... برحسب خلاقیت دانش آموزان آزاد می باشد.
قاسمی در ادامه با بیان اینکه مطالب باید متناسب با موضوعات اعلام شده و از منابع معتبر استخراج شود گفت: دانش اموزان و اعضاء کتابخانه ها می توانند با راهنمایی کتابداران کتابخانه مطالب خود را تهیه نموده و در روزنامه دیواری خود منتشر نمایند.
وی در پایان اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال آثار به کتابخانه های عمومی شهرستان 20 آبان ماه همزمان با آغاز هفته کتاب می باشد و در طول این هفته کلیه آثار به صورت نمایشگاه در معرز دید عموم قرارخواهد گرفت و از برگزیدگان با حضور مسئولین تقدیر خواهد شد.
 "

روزنامه,کتابخوانی,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 20 آبان 1396 ساعت: 0:50